Pagrindinis > Apie mus

Apie mus

Esame privati akių klinika, 2015 metais įsikūrusi ir veiklą pradėjusi naujajame Dragūnų kvartale. Klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos gydytojos oftalmologės, nuolat besitobulinančios Lietuvoje bei užsienyje. Naudojame moderniausią įrangą bei metodus akių ligų diagnostikai ir gydymui. Visa tai užtikrina kokybiškų paslaugų bei reikiamos pagalbos suteikimą mūsų klientams.

Taip pat esame didžiausios pasaulyje akinių gamintojos “Luxottica Group” autorizuotas pardavėjas ir prekiaujame tokių prekių kaip “Ray Ban”, “Emporio Armani”, “Vogue”, “Versace”, “Ralph” ir k.t. akinių rėmeliais bei saulės akiniais. Pas mus išsirinksite akinių rėmelius, su kuriais ne tik gerai matysite, bet ir puikiai atrodysite.

Klientai apie mus

 • Netikėjau, kad kažkada gyvenime dar matysiu tokiomis ryškiomis spalvomis, tačiau šios klinikos darbuotojai man įrodė priešinai. Labai džiaugiuosi, kad nusprendžiau čia gydytis savo sutrikimą.

  Janina

  Patenkinta klientė
 • Šioje klinikoje teko apsilankyti vien dėl to, kad nedirbo kita klinika. Iš pradžių tikėjausi, kad bus kaip ir kitur – ilgos eilės, visą dieną sėdi, kad galėtum patekti pas gydytojč, o po poros minučių jis tau pasakytų, kad viskas puiku. Tačiau šioje klinikoje buvo visiškai kitaip, greitai ir maloniai pasitiko seselė, daktaras nuodugniai apžiūrėjo, atliko reikalingas procedūras neskausmingai. Jaučiausi lyg namuose. ačiū daktarui ir seselei už tai.

  Petras

  Labai patenkintas klientas
 • Šioje klinikoje lankausi jau ne pirmus metus ir labai noriu pasakyti ačiū visiems daktarams, chirurgams ir kitiems personalo nariams. Ir galiu drąsiai pasakyti, kad dar ne vieną kartą lankysiuos pas jus ir tikrai nežadu keisti šios neįkainojamos klinikos.

  Salomėja

  Ačiū

Pasidalinkite savo patirtimi